Нашите предности

 • Одличен квалитет

  Одличен квалитет

  Компанијата е специјализирана за производство на опрема со високи перформанси, силна техничка сила, силни развојни способности, добри технички услуги.
 • Цените

  Цените

  Ние ќе ви понудиме најниски и најдобри цени што можеме да ги направиме.
 • Време на испорака

  Време на испорака

  Околу 25-30 дена по приемот на депонирање на нарачката.
 • Сервис

  Сервис

  Без разлика дали станува збор за претпродажба или пост-продажба, ние ќе ви ја обезбедиме најдобрата услуга за да ве известиме и да ги користите нашите производи побрзо.

Cixi jini Electric Factory се наоѓа покрај мостот на заливот Хангжу и многу блиску до пристаништето Нингбо.
Нашата компанија е специјален производител на резервни делови на апарати за домаќинство, како што се машина за перење, клима уреди.Имаме основано повеќе од 20 години и сега поседуваме голема машина за обликување со вбризгување над 20 комплети, неколку инженери за развој на нови производи секоја година.